Vloupání do jedné z místních trafik v Náchodě byla pro pachatele osudná

V sobotu 3. listopadu ve večerních hodinách byla strážníky Městské policie Náchod dopadena dvojice pachatelů při vloupání do jedné z místních trafik. Jeden z pachatelů rozbil chodníkovou dlaždicí výlohu místní trafiky.

Druhý mladík, který se v době pohyboval v místě páchání trestného činu na nic nečekal a odešel podezřele rychlou chůzí směrem do centra města. Mladíka po celou dobu sledoval strážník obsluhující kamerový systém. Následně informoval hlídku, která ho po chvíli zadržela. Hlídka Městské policie Náchod zjistila, že má mladík pod mikinou ukrytý karton cigaret.

Mladík strážníkům sdělil, že karton cigaret dostal od muže, který se vloupal do místní trafiky, z důvodu, aby nic z toho, co viděl, nenahlásil policii. Při návratu na místo činu mladík zahlédl na protějším chodníku dvojici mužů a strážníkům jednoho z nich označil jako muže, který se měl vloupat do místní trafiky a od kterého převzal karton cigaret. Hlídka Městské policie Náchod podezřelé muže zadržela a předala k dalšímu šetření Policii ČR Náchod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: