PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

Vukadin Vukadinović : „Když nic nepodceníme, přivezeme dobrý výsledek“

3 min read

Jedním ze srbských fotbalistů, kteří jsou ve sparťanské výpravě právě do Srbska je Vukadin Vukadinović. Ten vyhlíží návrat do své domoviny a těší se, že na zápas dorazí široký okruh jeho známých. Zároveň věří, že si Sparta odveze dobrý výsledek pro odvetu.

Jak se těšíš na utkání v Srbsku?

Těším se hodně, jsem rád, že se podívám domu do Srbska. Zase po nějaké době uvidím rodinu, známé a kamarády. Na utkání přijdou všichni příbuzní i hodně kamarádů, kteří mi budou fandit.

Soupeř není moc známý, jak náročný bude?

Nechceme nic podcenit, víme, jak to v Srbsku dopadlo minule. Na druhou stranu se snažíme takhlel nepřemýšlet. Každopádně Subotica skončila v minulé sezoně čtvrtá, takže svou kvalitu má. Musíme k tomu přistoupit tak, jak jsme přistoupili k sobotnímu utkání s Opavou. Pokud to zvládneme, nemusíme se o výsledek bát.

Jakou očekáváš na utkání diváckou kulisu?

Tím, že se nehraje v Subotici ale o sto kilometrů dál v Novim Sadu, asi na ně moc lidí nepřijde. Možná diváky naláká to, že přijede Sparta, přeci jen je to atraktivnější soupeř než tým ze Severního Irska, který tam hrál před námi. Oproti tomu utkání tam určitě bude víc lidí.

Jak se ty osobně cítíš na startu sezóny?

Jsem rád, že mi trenér dal šanci, navíc jsem se zamotal do akce u druhého gólu. Je dobře, že jsem pomohl týmu k uklidnění a snad to takhle bude pokračovat i dál.

Jaký výsledek by byl ideální?

Chceme samozřejmě přivézt výhru, ideálně o dva a víc gólů!

zdroj: https://sparta.cz/cs/clanek/kdyz-nic-nepodcenime-privezeme-dobry-vysledek-33818

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: