Výstava vláčků a modelů na zámku v Novém Městě nad Metují

Ve spolupráci se správou zámku v Novém Městě nad Metují připravilo Modelářské centrum z České Skalice o víkendu 13. – 14. dubna již 7.ročník výstavy modelové železnice v krásných prostorách zámecké Galerie Pod Žebrovkou na zámku v Novém Městě nad Metují.

K vidění budou domácí  kolejiště různých měřítek 0,H0, TT a N. Tradičně představí Modelářské centrum stavbu modulové železnice, která je společným projektem mladých modelářů z modelářského kroužku. V zámecké arkádě si můžete prohlédnout modulovou železnici o délce teměř 40 metrů.  Návštěvníky jistě zaujme historické kolejiště s vláčky od českého výrobce Merkur.

V zámecké zahradě bude opět jezdit zahradní železnice, která povozí děti i dospělé. Výstavu zpestří doplňkový program, těšit se můžete na krásné papírové a plastikové modely vojenské techniky, vozidel a  stavby hradů a zámků. Pro návštěvníky budou nachystané modelářské dílny, kde si budou moci vyzkoušet svoji zručnost při stavbě jednoduchého modelu s krajinkou, a samozřejmě prodej modelářských potřeb.

Výstava proběhne v sobotu 13.dubna od 9 do 17 hodin a v neděli 14. dubna od 9 do 16 hodin.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: