Home » Sport » WU16: Jednoznačná výhra

WU16: Jednoznačná výhra

V dalším kole se předstravil na strahovském hřišti tým TJ Junior Praha, který je v tabulce beznadějně poslední. Doposud získal pouze čtyři body za remízu s Hrdlořezy (mimochodem další soupeř sparťanských fotbalistek) a výhru s Běchovicemi.

Podzimní zápas s Juniorem dopadl dvoucifernou výhrou Sparťanek 11:0, v zápase na pravé straně zálohy řádila Novotná, která připravila téměř polovinu gólů pro své spoluhráčky. I tento zápas ji sedl, přestože jej odehrála na rozdíl od předchozího utkání v útoku.

Už ve 4. minutě zmiňovaná Novotná vybojovala v rohu hřiště míč a pěkným obloučkem překonala z úhlu brankáře. Zda-li se jednalo o centr, nebo střelu, ví jen sama autorka, každopádně na kráse tomu nic neubírá – 1:0!

Sparťanky v klidu držely míč a vyrážely k jednomu útoku za druhým, avšak další gól přišel až ve 22.minutě, kdy se k míči dostala Krebsová a sólo přes půl hřiště zakončila přehozením brankáře už ve skluzu, protože to vypadalo, že nakonec celou „Maradonovskou“ akci pokazí horší poslední dotyk. Naštěstí v sobě nezapřela stoperku a skluzem doklouzala k míči první – 2:0!

O pár minut později dostala krásný balón za obranu od Kadlecové Mrázková, ta zachovala klidnou hlavu a chladnokrevně prostřelila brankáře potřetí – 3:0!

V 31.minutě se trefila i kapitánka Machová. Akce jako u třetího gólu, tentokráte balon za obranu adresovala Johnová. Machová přehodila brankáře a mohlo se slavit po čtvrt – 4:0!

A protože nejhorší gól, který tým může dostat, je gól do šatny, jeden takový si pro Junior schovala i Novotná. Po nepříliš přesném centru za obranu nevzdala boj o míč, vybojovala ho na stoperovi a následně s lehkostí sobě vlastní vstřelila pátou branku – 5:0!

Druhý poločas gólově načala Paulenová, která sice byla povýšena o kategorii výš, ovšem pro tento zápas se opět vrátila k mladším juniorkám. Po pěkné průnikové příhrávce Krebsové převzala míč a obešla vše, co stálo v cestě, vč.brankáře. Další krásný gól – 6:0!

V 51.minutě se k míči dostala Foroughi- Dehnawi a střelou zpoza vápna zvýšila na populární sedmičku – 7:0!

Skóre uzavřela Novotná, ovšem to byl gól, co svět neviděl… doslova… trenér Balásek stál ve výhledu všem na střídačce, tudíž i zástupci médií a tak se na jeho popis budete muset zeptat jeho. Možná kdyby nejedl cizí buřty, bylo by přeci jen něco vidět.

Další zápas hraje Sparta na hřišti Spartaku Hdrlořezy, všichni jste vřele vítáni!

Hodnocení vedoucí Michaely Simůnkové: Zápas nabídnul spoustu hezkých šancí, hrálo se fér, soupeř se ani za nepříznivého stavu nesnížil k surové hře. Naší hře hodně pomohla Paulenová, která ani nevypadala, že je už čtvrt roku mimo tenhle tým. Hru režírovala a oživila chytrými kombinacemi. K ní se přidaly další holky, podaly jsme sebevědomý výkon a zaslouženě vyhrály. Snad množství gólů pomůže holkám v jejich seběvědomí při proměňování a vytváření šancí v dalších zápasech.

AC SPARTA PRAHA 8:0 TJ JUNIOR PRAHA
Góly: Novotná 3x, Krebsová, Paulenová, Foroughi-Dehnawi, Mrázková, Machová

Sestava: Kubištová, Doskočilová, Kadlecová, Krebsová, Pirklová, Machová (K), Paulenová, Johnová, Mrázková, Dozorcová, Novotná
Střídání (hokejově): Podhráská, Wertheimová, Foroughi-Dehnawi, Viktorová, Veverková

Facebook Comments

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

More 542 posts in Sport
Recommended for you
Marek Jaloviec porazil v prvním kole tenisového turnaje ITF v polské Bydgoszczi ukrajinského hráče Nikitu Mashtakova

Marku dnes jste odehrál těžký zápas proti ukrajinskému hráči Mashtakovi? Pojďme se na něj blíže...