Home » Sport » WU18: Starší dorostenky slaví titul, už svůj třetí v řadě

WU18: Starší dorostenky slaví titul, už svůj třetí v řadě

Po třítýdenní nucené přestávce, kdy družstvo bylo v karanténě a trénovalo podle individuálních plánů, jsme s menšími obavami očekávali, jak si holky povedou v derby proti Slavii.

Od prvních minut si sparťanky vytvořily stálou převahu a po třech brankách v poločase vedly 3:0. Holky dobře kombinovaly s častou střelbou a soupeř neměl žádnou šanci na alespoň zkorigování výsledku.

Druhý poločas pokračoval podle stejného scénáře a tak sparťanské juniorky suveréně obhájily a tím vybojovaly 13. titul mistryň České republiky.

Po utkání tým obdržel pohár a medaile za první místo. Zároveň se realizační tým a všechny hráčky symbolicky pamětní plaketou rozloučily s hráčkami, které opouští juniorskou kategorii. –

Lucie Dudová, Marieta Grešová, Natálie Kodadová, Kateřina Kotrčová, Tereza Prokůpková

Holky děkujeme!

WU18: AC Sparta Praha – SK Slavia Praha 6:1

Branky: 62., 80. Khýrová, 18. Buryánová, 20. Dvořáková, 32. Šubrtová, 67. Pochmanová – 74. Hrtánková
Diváci:
80

Sparta: Pučová – Grešová, Dudová, Buryánová (40.Machutková), Kotrčová – Marcinková (40.Pochmanová), Khýrová, Paulenová (40.Sonntagová), Dvořáková (40.Šrámková) – Prokůpková, Šubrtová (40.Novotná)

Facebook Comments

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

More 521 posts in Sport
Recommended for you
Tenisový turnaj ITF Rieter Open v Ústí nad Orlicí byl skvěle připraven

Ani tento rok nechyběl v českém tenisovém prostředí pro tenisty oblíbený turnaj ITF Rieter Open...