Zabil malé dítě a dostal pouhých devět let

Na květen 2016 rozhodně nikdy nezapomene Milada z Královéhradeckého kraje. Co se stalo?

Milada byla v květnu 2016 v porodnici, kde očekávala společného potomka s Markem, bohužel musela být dříve hospitalizována s komplikacemi a tak svěřila malého Honzíka, kterého měla v péči z předchozího vztahu v plné důvěře do momentální péče Markovi, aniž by tušila, že jej vidí naposledy.

Markovi onen osudný den při sledování seriálu bylo po chuti nejen pivo a několik panáků becherovky, ale také cigareta marihuany. Marek znavený seriálem, alkoholem a lehkou drogou chtěl spát, k tomu se však malý Honzík ve stejném pokoji neměl. Bez toho aniž by se snažil ho nějak uklidnit ho ihned napadl pěstmi a ty mířil opakovaně na celé tělo. Malý Honzík přestal po tomto útoku brečet a Marek si ho vzal k sobě do postele a usnul. Ze spánku ho ho probudil pád Honzíka z postele na podlahu. Honzík omdlel, Marek v tu chvíli zavolal rychlou lékařskou pomoc, bohužel lékaři již nedokázali malému Honzíkovi pomoci. Lékařům bezostyšně o tom co se stalo lhal!

Miladin sen o šťastném partnerském vztahu s Markem, malým Honzíkem a novým děťátkem se rozplynul v nenávratnu.

Milada se k Markovi nastěhovala v srpnu 2015, od začátku byl vztah bezproblémový a Marek si k malému Honzíkovi vytvořil pěkný vztah. Naprosto nikdo z blízkých by takové chování nečekal a aby toho nebylo málo, tak se Marek ke svému činu ani nedoznal. 400.000,-Kč odškodného rozhodně život Honzíka nevrátí!

Absurdním faktem je, že obviněný Marek byl půl roku vyšetřován na svobodě a ještě mu byl umožněn kontakt s novorozenou Leničkou. To nebylo vše Marek se nebránil ani stalkingu, bohužel ač vše Milada oznámila na Policii ČR, tak její postup byl velmi liknavý. Markovi bylo následně zakázáno se přiblížit k Miladě, což dvakrát s humorem porušil. Nyní si odpykává ve věznici pouhých šest let odnětí svobody, dochází mimo věznici k ambulantnímu psychiatrovi a i těchto návštěv zneužil, aby obtěžoval Miladu. Marek má vzměřený trest devět let, ale již po třetině může být bohužel propuštěn.

Tento příběh nebyl lhostejný dobrovolnému spolku Dobrotety z Královéhradeckého kraje. Za spolek nám k tomu sdělila Eva Kolářová: „Paní Miladě se snažíme pomoci, různou materiální pomocí, jak pro ní, tak pro malou Leničku. Naše možnosti jsou však omezené a to ani nemluvím, že paní Milada řeší také bytovou situaci. Jsem ráda, že mohu k tomuto velmi smutnému příběhu přispět svým slovem – Nebuďme prosím ticho, řešme tyto věci, chtějme pro viníky spravedlivé tresty a pomáhejme!“

 

Pokud Vám příběh Milady není lhostejný a máte zájem pomoci, můžete se prosím na nás obrátit na email: dmhalo415@seznam.cz zprostředkujeme pomoc všeho druhu!

Jména v článku jsou záměrně pozměněna.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: