Začal turnaj ITF v polské Bydgoszczi, je dotován částkou 25.000 dolarů, štěstí se pokusí utrhnout i Marek Jaloviec

Marek Jaloviec, který se momentálně pohybuje v žebříčku ATP na 321. místě potká na turnaji celkem zajímavé soupeře jako jsou :  Christopher HEYMAN (BEL), Jeremy JAHN (GER), Pawel CIAS (POL), Lukas KLEIN (SVK), Christian LINDELL (SWE), Thiago SEYBOTH WILD (BRA) a mnozí další. Všichni se budou chtít na turnaji v Polsku poprat o nejvyšší kola.

Marek Jaloviec nám k turnaji v Polsku řekl následující: „Určitě bych chtěl dojít na turnaji co nejdál to půjde, ale musím zápas od zápasu, nemám těch zápasů moc nahraných tak budu rád za každé vítězství ! Jinak musím pochválit zdejší tenisové zázemí, je naprosto v pořádku a kvalita kurtu taktéž ! Co se týče mého zítřejšího soupeře Nikity Mashtakova z Ukrajiny, tak očekávám těžkého soupeře, žádný soupeř není nikdy lehký“

Zítřejší rozpis zápasů:

Zpravodajský web Martina Fletchera

Mnoho let se věnuji dobrovolné novinářské práci pro : Orlicky.net, iDnes.cz, Novinky.cz, Medium.com, Pressreader.com, Českou televizi a City.cz. Věnuji se tématům ze společnosti, politiky, sportu, pozvánky na akce, akce pro děti ... Proto bylo jasným vyústěním zřízení si vlastního zpravodajského webového prostoru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: