PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

Ženský turnaj ITF v Olomouci ITS CUP je minulostí

2 min read

Je dobojováno, v krásném tenisovém zázemí za pěkného počasí proběhl tento týden turnaj kategorie ITF pod názvem „ITS CUP“. Během týdne jsme se vám snažili přinášet zpravodajství a rozhovory s hráčkami.

Svoje slova nám po prohraném semifinálovém utkání věnovala také Jana Jablonovská (SVK). Sympatická Jana podlehla v sobotním semifinále japonské hráčce Ange Oby Kajuru a to v poměru 2:6,4:6.

Co říci k semifinálovému zápasu? Jak hodnotíte svůj výkon a co rozhodlo ve prospěch soupeřky? 

Včerejší zápas jsem neodehrála podle mých představ. Nepodržela mě žádná z mých „zbraní“, které jsou používala v předchozích zápasech. Bylo to zapříčiněné i stylem hry soupeřky. Hrála nepříjemné vysoké spiny, tím mě dostávala pod tlak a když už jsem si začala vědět rady jak na ní, tak už bylo pozdě.

Jak hodnotíte svou cestu turnajem?

Celkově turnaj musím zhodnotit pozitivně. Odehrála jsem šest zápasů s dobrými soupeřkami a 5 z nich jsem zvládla vyhrát. Samozřejmě semifinálový výkon nebyl ideální, ale takový je tenis. Může vyhrát jen jedna hráčka.

Kam vás nyní povedou tenisové kroky?

Pokud se na něj dostanu, tak bych ráda hrála turnaj v Praze.

 

 

Finále čtyřhry přineslo vítězství české dvojici Klára Hájková/Aneta Laboutková v poměru  6:4.2:6,10:4 na dvojicí Pia Lovrić (SLO)/Himari Sato (JAP).

Dnešní finále dvouhry rozhodlo o tom, že vítězství „brala“ japonská hráčka Ange Oby Kajuru, která zvítězila v poměru 6:3,6:3 na českou hráčkou Martinou Kudelovou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: