„Znovu do života aneb“ podpora DOMOVA SVATÉHO JOSEFA

Dnes máte možnost darovat opravdový dárek do života! Dárek těm, kteří s ohledem na zdraví neměli tolik štěstí. Díky Vám zajistíme ergoterapii a logopedii pro nemocné roztroušenou sklerózou. Nakoupíme ústní myš, která umožní ovládat počítač bez použití horních končetin. Pomůžeme pacientům Domova sv. Josefa kompenzovat ztrátu hybnosti. Pomůžeme jim #ZNOVUdoŽIVOTA!

JAK BYCH SE CÍTIL, KDYBY MI POSTUPNĚ PŘESTÁVALY FUNGOVAT RUCE?

To je otázka, která se mi honí hlavou každý den, když se potkávám s lidmi nemocnými roztroušenou sklerózou v pokročilém stadiu nemoci v Domově sv. Josefa…. Chtěl bych si zavolat s rodinou? Chtěl bych si sám rozsvítit lampičku? A nikdy bych nechtěl pocítit ten zmar, když mě otravuje moucha a já ji nemohu odehnat ze své tváře. Chci znovu do života, říct jednou provždy STOP roztroušené skleróze, která způsobuje postupné ochabování mých svalů.

KOMPENZOVAT ZTRÁTU HYBNOSTI

Projekt ergoterapie a logopedie dokáže u mnoha nemocných kompenzovat ztrátu hybnosti. Jsme však na začátku. Nechybí odhodlání, ale chybí nám lidské zdroje i vybavení, abychom službu mohli poskytnout více pacientům. Dnes to však můžete změnit!

DÁREK DO ŽIVOTA

Váš příspěvek 234 Kč zajistí hodinu cvičení se specialistou. Zajistí 1 hodinu, kdy se vážně hendikepovaný člověk posune k větší soběstačnosti. 234 Kč je jedna obětovaná večeře v restauraci, a také 1 možnost začít znovu pro lidi s roztroušenou sklerózou, kteří s ohledem na zdraví neměli tolik štěstí jako my. Kolik takových hodin darujete pro rok 2019?

Přes Darujme.cz půjde 98% z Vašeho daru na uvedený účet, chcete-li darovat 100%, využijte platbu přímo na účet uvedený výše.

Za ELO – Centrum ergoterapie a logopedie, Ing. Jan Staněk, zástupce vedoucího Domova sv. Josefa,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: