Zvládli jsme to díky týmovému výkonu

Costa se vrátil do základní sestavy, na levé straně obrany nahradil Martina Frýdka. Patřil k nejvytíženějším hráčům zápasu v Jihlavě, pomohl nám přežít velké šance soupeře a nakonec se spolu s ostatními radoval ze tří bodů.

Jak náročné to bylo utkání?

Byl to opravdu těžký zápas. Ale my jsme to čekali, Jihlava hraje o záchranu v lize. Dali do toho všechno, ale nakonec jsme získali všechny tři body. A to je pro nás to nejdůležitější.

Ještě před naším gólem měla velkou šanci Jihlava. Byl jsi u toho, jak jsi to viděl?

Tlačili se naši branku ve velkém množství hráčů, ale i my jsme tam měli hodně bránících. Myslím, že každý si hlídal svého hráče, a proto se nám povedlo odklidit míč. Řekl bych, že dozadu jsme hráli dobře jako tým a dokázali jsme z toho vytěžit vítězství.

Ještě deset minut před koncem platilo bezgólové skóre. Byl jsi nervózní?

Neřekl bych nervózní, ale samozřejmě bylo znát, že soupeř nemá co ztratit. Šli do toho naplno. Když pak prohrávali, šel ven i jejich gólman, protože jestli prohrají o gól nebo o dva jim bylo jedno. Někdy jsou takové situace složité. Ale jak jsem říkal, týmovým výkonem jsme to zvládli.

Jak důležité tohle vítězství může být?

Jak jsem říkal už před zápasem, my chceme prostě vyhrát všechny zbývající duely. Pak uvidíme, na co to bude stačit. Pro nás tedy bylo zásadní tady dneska vyhrát a teď už se budeme chystat na další zápas.

zdroj: http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/a-tym/zvladli-jsme-to-diky-tymovemu-vykonu-19391.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: