2. ročníku Autivečeru v Café a music baru Náplavka – Hradec Králové

2. ročníku Autivečeru v Café a music baru Náplavka – Hradec Králové

Autivečer je pořádán v rámci mezinárodního Dne porozumění autismu, který se celosvětově slaví 2. dubna. V tento den/večer po celém světě všechna významná města a postupně i města menší osvítí modře nějakou významnou stavbu.

„Naše organizace pořádá v akci v Café a music baru Náplavka „Autivečer“. Na stránkách „naplavka.cz“ najdete fotografie z loňského ročníku. Jde o benefiční akci, která se uskuteční 1. dubna od 19:00 hod. Vstupné činí 100,-Kč. Vybrané vstupné použijeme na činnost naší organizace, dle aktuální potřeby. Na místě budou naši pracovníci, kteří mohou případné zájemce informovat o autismu a činnosti Křesadla. Na projektové obrazovce bude probíhat prezentace Křesadla, seznámení s našimi službami a 3 příběhy rodin s dítětem s PAS. Zároveň jde o večer zábavný. Máme připravený program.

Rádi bychom, kdyby to byl pro návštěvníky příjemný večer, spojený s rozšířením povědomí o naší organizace a autismu, jako takového“. Sdělila nám k Autivečeru ředitelka Irena Spiššáková – KŘESADLO HK Centrum pomoci lidem s PAS, z. ú.

Můžete zanechat svůj komentář: