Proměny dřeva aneb II. ročník řezbářského symbióza

Proměny dřeva aneb II. ročník řezbářského symbióza

Obec Skuhrov nad Bělou pořádá ve dnech 6. – 8. července II. ročník řezbářského sympózia a rychlořezání „socha za hodinu“. Ještě do akce zbývá nějaký čas, ale vezměte prosím tyto informace jako předběžnou pozvánku.

Akce se uskuteční v areálu hradu Skuhrov.

Ve čtvrtek 6. července bude v 10:00 hod. slavnostní zahájení akce, pak až do 17:00 hod. bude probíhat tvorba motorovou pilou na téma: „Skuhrovský hrad“.

V pátek 7. července bude v čase 10:00 hod. – 17:00 hod. pokračovat tvorba z předešlého dne.

Sobota 8. července pak přinese v čase 10:00 hod. – 13:00 hod. pokračování tvorby na téma: „Skuhrovský hrad“. Odpolední program pak bude pokračovat rychlořezáním „socha za hodinu“, od 17:00 hod. propukne taneční zábava se skupinou J.V.Flowers, během koncertu proběhne dražba řezbářských výrobků.

Na takové velkolepé akci nemůže chybět ani doprovodný program, ten je zařazen na sobotu v čase 13:00 hod. – 17:00 hod., během něj je možné navštívit místní faru s prezentací řezbářské dílny + další ukázky práce se dřevem. Pro děti nebude chybět dílnička na výrobu, jízda na koni, malování na obličej, skákací hrad a ukázky dravců a sov. Během celé soboty bude k dostání výborné občerstvení.

Můžete zanechat svůj komentář: