Slet Čarodějnic v Zámeckém parku v Rychnově nad Kněžnou

Slet Čarodějnic v Zámeckém parku v Rychnově nad Kněžnou

DDM-Déčko jako již tradičně, tak i tento rok pořádalo v Zámeckém parku pořádné čarodějnické soutěžení a dovádění. Za symbolické vstupné 10,-Kč si mohly děti a dospěláci užít pěkné odpoledne.

Z Déčka si pro děti připravily mnoho stanovišť se soutěžemi. Dětí přišlo opravdu mnoho a hodně z nich jich bylo čarodějnicky vymóděno. Děti mohly soutěžit v : Skákání přes překážky s rozeznáváním barevných víček, chůze pod sítí plné hadů, pavouků a jiné havěti, motání čarodějnické kočky na provázek, házení kroužků na vybrané čarodějnické zvíře, skládání čarodějnického puzzle, oprava kuchyňského ubrusu pomocí záplaty, chytání much na dřevěný prut, házení přísad do čarodějnického hrnce, foukání pavouka po cestě, létání na koštěti mezi překážkami, zajímavá byla čarodějnická škola a jak v ní byly panečku přísné čarodějnické učitelky.

Po 17 – té hodině se zapálila hranice na jejímž vrcholu byla čarodějnice. Od 18:00 hod. proběhlo loutkové představení, které se dětem opravdu líbilo, kašpárek a jeho kamarádi si zasloužili velký potlesk. K zakoupení bylo také mnoho dobré občerstvení a sladkostí. Vše vyvrcholilo drobnou ohnivou šou.

This slideshow requires JavaScript.

Můžete zanechat svůj komentář: