Slavnostní otevření nové policejní služebny v Solnici

Slavnostní otevření nové policejní služebny v Solnici

Slavnostní otevření nové policejní služebny – detašovaného pracoviště Odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie Hradec Králové v Solnici na Rychnovsku proběhne v Solnici v úterý 6.června 2017 od 10:00 hod.

A to za účasti ministra vnitra Milana Chovance, policejního prezidenta genmjr. Tomáše Tuhého, hejtmana Královéhradeckého kraje Jiřího Štěpána, starostů obcí dotčených rozvojem průmyslové zóny Kvasiny (Solnice, Kvasiny a Rychnov nad Kněžnou) a vedení Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje.

Otevření nově zrekonstruované budovy, která bude sloužit policistům cizinecké policie pro účely intenzivnějších kontrol souvisejících s bezpečnostními opatřeními směřujícími ke zvýšení pocitu bezpečí občanů rychnovského regionu a nutných důsledných kontrol cizinců zaměstnaných v průmyslové zóně, je dalším krokem avizovaným jak ministrem vnitra, tak policejním prezidentem a je výsledkem jednání mezi zúčastněnými subjekty.

autorka článku : plk. Mgr. Ivana Ježková (KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE)plk. Mgr. Ivana Ježková (KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE)

Můžete zanechat svůj komentář: