Den vody na Eliščině nábřeží v Hradci Králové

Den vody na Eliščině nábřeží v Hradci Králové

Celodenní akce se zábavním a sportovním programem. Dopoledne je určeno pro děti a školy a odpoledne může přijít každý, kdo má rád zábavu a aktivity jako je například paddleboard, bumperball nebo koloběžky.

Akce se uskuteční 9. června od 09:00 hod. do 21:30 hod. a to s bohatým programem.

Dopolední část programu je určená pro mateřské školy a 1. stupeň základních škol. Děti čeká zábavně-edukativní soutěž, při které postupně navštíví 12 stanovišť, kde budou plnit vědomostní úkoly zaměřené na témata vody, ekologie, památek a turistických zajímavostí Královéhradeckého kraje. Jedna ze tříd vyhraje cenu v podobě designového návrhu a vymalování třídy zdarma od www.duhovydomov.cz. O dobrou zábavu se postará taneční skupina T-Bass, A-team a ZUŠ Střezina.

Odpolední část pak zahrnuje především zábavu jako taneční vystoupení, žonglování, vystoupení T-Bass a A-team, koncerty Memphis a Sabrage, skákací hrad, kolotoč, skluzavku, šlapací buginy, pestrý dětský program, bumperball, nafukovací balónky, malování na obličej. Zdarma lze navštívit Malou vodní elektrárnu Hučák včetně Infocentra obnovitelných zdrojů.

Návštěvníky také čeká pestrý program na řece – paddleboardy, půjčovnu lodiček, aquaroller, Labské kolesové parníčky a lávka, na které budou ti nejšikovnější soutěšit v rychlosti překonání Labe.

zdroj: http://www.denvody.cz/index.html

Můžete zanechat svůj komentář: