AVON POCHOD – přes 22 tisíc lidí nic neřešilo a přišlo, děkujeme!

Neřeš – a jdi na AVON POCHOD.
Toto heslo se letos v rámci komunikace AVON Pochodu skloňovalo neustále. Neřeš styl, lajky ani fyzičku – a přijď podpořit dobrou věc. Do posledního místa zaplněné Staroměstské náměstí potvrdilo fakt, že 17. ročník AVON Pochodu byl opět největší charitativní akcí roku.

„Během kampaně jsme prodali přes 30 tisíc Triček z dílny módního návrháře Lukáše Macháčka. Pro příští rok převezme štafetu další velké návrhářské eso, velmi se na to těšíme. Termín AVON POCHODU 2018 je 9. června 2018,“ prozradila ředitelka PR a reklamy pro ČR a SR Alena Pytlíčková.

Téměř dvaceti tří tisícový dav odstartoval v pravé poledne ze Staroměstského náměstí a cílem Pochodu byl již podruhé ostrov Štvanice, kde na návštěvníky čekal nejen doprovodný program, ale i předávání šeku partnerským organizacím, jimž každoročně putuje výtěžek z prodeje Triček i produktů s růžovou stužkou, které po celý rok prodávají Avon Ladies a Avon Getlemani bez nároku na provizi. Letos se na projekty boje proti zákeřné rakovině vybralo úctyhodných 7 900 000 Kč a celkově tak od roku 2001 věnovala společnost AVON přes 110 milionů!

 

 

zdroj: http://www.zdravaprsa.cz/avon-pochod-pres-22-tisic-lidi-nic-neresilo-a-prislo-dekujeme/

Můžete zanechat svůj komentář: