Ocenění pro kalendář DEBRA 2017

Ocenění pro kalendář DEBRA 2017

Charitativní kalendář DEBRA ČR na podporu lidí s nemocí motýlích křídel opět získal uznání i u odborné veřejnosti. Letošní ročník kalendáře byl přihlášen do dvou u nás pořádaných soutěží  a v obou sklízel ocenění.

Již poněkolikáté byl kalendář DEBRA ČR hodnocen v soutěži, vyhlašované časopisem Typografia, Kalendář roku 2017. V této soutěži se umístil na předních příčkách ve třech kategoriích:

· kategorie Vyjádření sociální role  – 1. cena

· kategorie Osobité ztvárnění celebrit  – 2. cena

· kategorie Fotografie – 2. cena

Další soutěží, ve které byl kalendář DEBRA ČR srovnáván s ostatními produkty svého druhu na českém trhu, je Kalendář 2017. Zde získal cenu za polygrafické zpracování – za charitativní poselství kalendáře, který symbolizuje podoby života vážně nemocných lidí emotivní a zároveň výtvarně atraktivní obrazovou formou, která je umocněna vynikajícím polygrafickým zpracováním.

Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat s osobnostmi, které dodávají kalendáři a celé osvětové kampani DEBRA na kvalitě. Za všechny jmenujme alespoň fotografku loňského ročníku Bet Orten, dále Jana Pavlackého (umělecké vedení / režie), Alžbětu Plívovou (texty a PR) a Ondřeje Rytíře ze společnosti Refresh (designa a postprodukce), v neposlední řadě patří obrovské poděkování autorce celého projektu a patronce DEBRA ČR Jitce Čvančarové.

zdroj: http://www.debra-cz.org/aktualita/oceneni-pro-kalendar-debra-2017

Můžete zanechat svůj komentář: