Depeche Mode hráli v Curychu jako v tranzu

Depeche Mode hráli v Curychu jako v tranzu

Koncert se silou bouřky předvedli  18. června Depeche Mode, prostě výborná euforická show.

Netrvalo dlouho a ihned po spuštění show se publikum dostalo do provozní teploty. Čtvrtý koncertní kousek :„ A Pain that I’m Used To“ z alba „Playing The Angel“, který byl hrán v rychlé remixové verzi „Jacques Lu Cont“, publikum prožívalo bouřlivým tancem ve vyprodané  Letzigrund aréně. Dave Gahan, Martin Gore a Andy Fletcher, jsou neodmyslitelně spojeni s bubeníkem Christianem Eignerem a klávesistou Peterem Gordenem .

Kapela působila velmi svěže a 30 let staré hity dokázala skvěle prodat . Nemohly, pochopitelně chybět písně  z nového alba  „Spirit“ jako „Going Backwards“ a „So Much Love“. Publikum vzalo nové písně s naprostým nadšením. Publikum bylo v naprostém tranzu.

Krásná akustika  a jemné syntezátory zazněly v písni „Cover Me“, je nutné vyzvednout křišťálově čistý hlas Davida Gahana. Bubeník Christian Eigner předvedl hromový výkon ve skladbě „World in My Eyes“.

Uvolněný a atraktivní vzhled Davea Gahana byl umocněn v jasně červeném saku a červenýma botama. V 55 letech na jevišti předváděl výborný výkon plný emocí, jeho výborným sekundantem byl s kytarou přes rameno Martin Gore.

Stadión byl jako malé město, které euforicky explodovalo. Byl to úžasný koncert.

zdroj: http://www.tagesanzeiger.ch/kultur/pop-und-jazz/depeche-mode-spielten-zuerich-in-trance/story/16941034

Můžete zanechat svůj komentář: