Depeche Mode ve Frankfurtu

Depeche Mode ve Frankfurtu

Očekávání: Jeden horký den + jedna aréna + jedna skupina + 42.000 hudebních fanoušků = gigantický večer – jednoho dlouhého pásma Depeche Mode

Barevné osobnosti

Typicky elegantně a extravagantně se Depeche Mode prezentovalo v Frankfurtu Commerzbank Aréně. Frontman Dave Gahan a Martin Gore zářili, jejich paže a tváře byly plné třpytek. Martin Gore s kytarou ve tvaru hvězdy, co může chybět?

Hudba s husí kůží

V souladu s první skladbou noci „Going Backwards“ (2017) se Depeche Mode začali pomalu probojovávat ke svým hudebním kořenům a zase zpět, aniž by byly narušeny nejen časové hodnoty osy skladeb.

Synth-pop kapela představila po více než dvanácti letech znovu, „Everything Counts“ – píseň z roku 1983.

Ale nejstarší píseň noci nepřišla od Dave Gahana, Martina Goreho a spol – ale od Davida Bowieho, kterou složil v roce 1977. Depeche Mode představili svou vlastní verzi celosvětového hitu „Heroes“ , kapela tak ukázala svůj vztah k Bowiemu a svůj zármutek po jeho odchodu v lednu tohoto roku.

Po 22. hod. se blíží vrchol

Grand finále hlavního show téměř vrcholí s, „Never Let Me Down Again“.  Zarytí fanoušci vědí jak při písni a textu reagovat. „Personal Jesus“ pak uzavírá jevištní show. Potlesk skoro neutichal, jak byl dlouhý.

SETLIST FRANKFURT:

Going Backwards
So Much Love
Barrel of a Gun
A Pain That I’m Used To
Corrupt
In Your Room
World in My Eyes
Cover Me
A Question of Lust
Home
Poison Heart
Where’s the Revolution
Wrong
Everything Counts
Stripped
Enjoy the Silence
Never Let Me Down Again

Přídavek:
Somebody
Walking in My Shoes
“Heroes”
I Feel You
Personal Jesus

zdroj: https://www.ffh.de/musik/hit-news/toController/Topic/toAction/show/toId/124547/toTopic/depeche-mode-in-frankfurt-1.html

Můžete zanechat svůj komentář: