Návštěva mezinárodního tenisového turnaje Rieter Open z kategorie Futures

Návštěva mezinárodního tenisového turnaje Rieter Open z kategorie Futures

4. července jsme navštívili 1. kolo tenisového turnaje Rieter Open. Tradičně výborně připravené zázemí Tenisového klubu, bylo pro kvalitou tenisové hry jen a jen dobrou devízou. Hrálo se na pěti kurtech a to za celkem pěkného počasí a fandění fanoušků.

V 1. kole po kvalifikacích bylo možné vidět hráče jak od nás tak ze Slovenska, Rakouska, Polska, Německa, Japonska, Švédska, Ukrajiny a Kanady.

My jsme zejména sledovali zápas Martina Blaška (SVK) : Markovi Semjanovi (SVK). Zápas byl velmi napínavý, kvalitní, pohledný, ale také hodně nervózní což svým nesportovním chováním a agresivní mluvou způsoboval hráč Marek Semjan, který rozhodčí, novináře i fanoušky častoval neslušnou mluvou a psychickou agresivitou. Toto poškodilo jinak moc pěkné utkání. Dlužno dodat, že lepší tenis předváděl Martin Blaško, který si po zásluze utrhl konečné vítězství na svou stranu a to 7:6, 5:7 a 7:6.

Po utkání jsme Martina požádali o rozhovor (zmiňujeme, že je milovníkem Orlického regionu, webového zpravodajství Orlicky.net a Ústavu sociální péče pro mládež Kvasiny). O rozhovor jsme také požádali jeho kamaráda nasazenou 1 na turnaji Marka Jaloviece. Oba rozhovory jsou k poslechu v níže uvedeném videu. Marek Jaloviec (ČR) porazil Bastiana Wagnera (GER) celkem jednoznačně to 6:1, 6:2.

Můžete zanechat svůj komentář: