Depeche Mode předvedli energický a skvělý koncert na Bilbao BBK Live

Depeche Mode předvedli energický a skvělý koncert na Bilbao BBK Live

Britové z Depeche Mode první den na festivalu Bilbao BBK Live předvedli energickou a vynikající show, prostě klasici. Na tomto festivalu byli již v letech 2009 a 2013, a to během turné k jejich albům : „Sounds of universe“ a „Delta machine“., Na letošní ročník festivalu přijeli také s novým albem.

Dave Gahan, Martin Gore a Andrew Fletcher vystoupili se skvělým zvukem ,efektivním osvětlením a skvělým obrazy na velkoplošných obrazovkách v rámci svého Global Spirit Tour“.

Na jevišti bylo možné vidět necudné tance Dave Gahana, ale zejména bylo slyšet jeho vokální kvality, skvělý hlasový přednes ukázal také Martin Gore ve skladbách :“Somebody“ a „Home“.

A pak zase zpět ke skladbám aktuálního alba : „Spirit“, tyto skladby otevřely energický a brilantní výkon, který se postupně dostával k hitům kapely z 80. – tých a 90. – tých letech. Show se také dopracovala ke skladbám: „Barrel of a gun“, „A pain that I’m used to“ a „Corrupt“. Kapela pokračuje temnou a smyslnou skladbou :“In your room“a taneční Word in my eyes“, všechny rozněžněla „Cover me“, jeden z vrcholů alba „Spirit“, dále zní „Where’s the revolution“, při níž publikum sborově tleská.

Enjoy the silence“ a jásání za každého akordu této písně, Never let me dow again“ u které nechybělo klasické mávání rukou a to celého stadiónu.

V přídavcích, Depeche Mode hrají „Walking in my shoes“ a „Personal Jesus“. Svým třetím vystoupením na tomto festivalu zcela jistě dobili srdce fanoušků!

Setlist

01. Going Backwards

02. Barrel Of A Gun

03. A Pain That I’m Used To

04. Corrupt

05. In Your Room

06. World In My Eyes

07. Cover Me

08. Somebody

09. Where’s The Revolution

10. Everything Counts

11. Stripped

12. Enjoy The Silence

13. Never Let Me Down Again

Encore

14. Home

15. Walking In My Shoes

16. I Feel You

17. Personal Jesus

zdroj: http://www.eldiario.es/cultura/Depeche-Mode-Bilbao-BBK-Live_0_662483763.html

Můžete zanechat svůj komentář: