Depeche Mode v Petrohradě volali po revoluci

Depeche Mode, účinkovali v CCM v Petrohradě v rámci Global Spirit Tour na podporu svého nového alba „Spirit“.

13. července se na 20 tisíc lidí zaposlouchalo do legendárních Depeche Mode. Album „Spirit“ na jehož podporu se jede turné, je zahaleno chmurností a protestním hlasem. Kritika vládnutí ve světě a nejen otázky životního prostředí se odráží ve skladbě: Where’s the Revolution jedné z nejdůležitějších písní 14. alba.

Skupina přišla na pódium vedená Dave Gahanem, a to přesně ve 21 hodin a svou show začali novými skladbami, které se střídaly s hity let minulých.

Pouhým okem bylo zřejmé, že Gahan táhne celou show, zatímco Martin Gore a Andy Fletcher sekundují u svých nástrojů. Martin Gore zazpíval skladby : „Judas“ a „Home“.

Dobrý večer, St. Petersburg, jsme rádi, že jsme tady zase“ zakřičel Dave Gahan po několika úvodních písních.

Během koncertu Depeche Mode v Petrohradě na velkoplošné obrazovce promítaly klipy a videoprojekce, které jsou speciálně vytvořeny pro toto turné slavným fotografem a režisérem Antonem Corbijnem.

Velké finále bylo sborovým představením, snad nejznámější písně Depeche Mode „Personal Jesus“, při kterém dav doslova řval. Na úplném konci se všichni hudebníci poklonili skvělému publiku.

[foogallery id=“2507″]

zdroj: https://www.metronews.ru/showbiz/reviews/depeche-mode-v-peterburge-prizvali-k-revolyucii-foto-iz-skk-1282069/

Můžete zanechat svůj komentář: