Tenisový turnaj v Polsku Poznaň Open vstoupil do svého prvního kola

Tenisový turnaj v Polsku Poznaň Open vstoupil do svého prvního kola

Dnes tj. v pondělí 17. července začalo 1. kolo tenisového turnaje Poznaň Open. Do druhého kola postupují Adam Pavlásek (CZE, ATP 123. místo), Cassper Rud (NOR, ATP 109.místo).

1. kolo pokračuje zítra si zápasy čtyřhry. Do hry tak vstoupí Yannik Reuter (BEL, ATP 280.místo), Pedja Krstin (SRB, ATP 276. místo), dále například Sanjar Fayziev (UZB, ATP 253. místo), Jerzy Janowicz (POL, ATP 107. místo) – miláček polského publika, Jonathan Eysseric (FRA, ATP 82. místo), Guido Andreozzi (ITA, ATP 158. místo), Florian Mayer (GER, ATP 102. místo), Jan Šátral (CZE, ATP 188. místo), N. Sriram Balaji (IND, ATP 166. místo), Lukáš Rosol (CZE, ATP 175. místo), Alexandr Nedovyesov (KAZ, ATP 219. místo), Goncalo Oliveira (POR, ATP 223. místo) a my nejvíce očekáváme hráčské vystoupení Marka Jaloviece (CZE, ATP 278. místo). K vidění budou pochopitelně soupeři výše uvedených hráčů a také dvojice pro čtyřhry.

Zeptali jsme se Marka Jaloviece jak vnímá tenisové zázemí a zítřejší zápas.

Kurty jsou v dobrém stavu a je to tady vůbec celkově příjemný areál. Dnes jsem trénoval s Florianem Mayerem (GER), což pro mě byla veliká zkušenost a motivace do další práce. Se zítřejším soupeřem Zdendou Kolářem jsme velice dobří kamarádi. Vím že minulý týden vyhrál turnaj a tak bude asi v zápasové pohodě . Na zítřejší zápas jsem opravdu natěšený.“

Můžete zanechat svůj komentář: