Tenisový turnaj Advantage Cars Prague Open 2017 by Zenova v Praze začíná

Tenisový turnaj Advantage Cars Prague Open 2017 by Zenova v Praze začíná

Advantage Cars Prague Open 2017 by Zenova je populární mezinárodní turnaj, který hostí mekka českého tenisu pražská Štvanice. Na ostrově mezi Holešovicemi a Karlínem, kde sídlí nejstarší český klub I.ČLTK Praha, je respektovaná akce, která se koná už od roku 2001.

Uprostřed prázdnin – od 22. do 30. července – budou mít fanoušci možnost sledovat širší světovou špičku jak ženského, tak mužského tenisu. To vše na místě s neopakovatelnou atmosférou a zadarmo!

Během více než deseti uplynulých let se na Štvanici představila plejáda velkých jmen; např. Martina Navrátilová, Tomáš Berdych, Fabrice Santoro, Gael Monfils, Martina Hingisová, Samantha Stosurová, Victoria Azarenková, Karolína Plíšková, Petra Kvitová, Thomas Muster či největší »star« posledního ročníku 2016 Nicole Vaidišová. Turnaj získal renomé a úžasnou podívanou slibuje také tentokrát.

Tradičně se můžete těšit také na hojnou účast tuzemských hráčů v čele s nastupující hvězdičkou a fedcupovou reprezentantkou Markétou Vondroušovou. Samozřejmostí je bohatý doprovodný program.

V tuzemských podmínkách unikátní kombinovaný turnaj mužů (dotace 43 tisíc eur) i žen s dotací (80 tisíc dolarů) vás za tým pořadatelů již potřetí za sebou zvou generální manažer I. ČLTK Praha Vladislav Šavrda, ředitel ATP challengeru a majitel společnosti Tennis Arena Tomáš Petera, ředitel ženského podniku ITF.

Na turnaji ITF se představí například hráčky : Anhelina Kalinina (UKR, WTA 213.místo), Katarina Zavatska (UKR, WTA 274.místo), Akiko Omae (JPN, WTA 222.místo), Ankita Raina (IND, WTA 277. místo), Camilla Rosatello (ITA, WTA 264. místo).

Na turnaji Challenger se představí například hráči: Adam Pavlásek (CZE, ATP 123. místo), Jozef Kovalík (SVK, ATP 154. místo), Martin Andrej (SVK, ATP 149. místo), Tobias Kamke (GER, ATP 185. místo), Lopez-Perez Enrique (ESP, ATP 271. místo), Marko Tepvać (SRB, ATP 410. místo), Joao Domingues (POR, ATP 195. místo), Ignatik Uladzimir (BLR, ATP 135. místo) a sam ozřejmě Marek Jaloviec (CZE, ATP 278. místo). Opět vám budeme přinášet aktuální informace okolo Marka.

+ také zdroj : https://www.pragueopen.org/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.