Depeche Mode koncertovali v Rumunsku v Kluži: 40.000 fanoušků zpívalo „Happy Birthday“ Martinu Goremu

Depeche Mode koncertovali v Rumunsku v Kluži: 40.000 fanoušků zpívalo „Happy Birthday“ Martinu Goremu

Téměř dvě a půl hodiny trvalo vystoupení legendární skupiny Depeche Mode v rumunské Cluj Aréně. Vrcholem večera bylo, když 40.000 diváků zpívalo „Happy Birthday“ Martinu Goremu, k jeho 56. Narozeninám.

„Co dát za dárek člověku, který má všechno? … dort ve tvaru syntezátoru“ sdělil Peter Gordeno hudebník, který doprovází Depeche Mode od roku 1998 na turné. 600 růží přinesli fanoušci na koncert a stovky listů s nápisem „Happy Birth Day Martin“. Když Martin Gore  zpíval píseň „A question of lust“, tak jako lucerny zářilo tisíce mobilních telefonů v Cluj Aréně. Posledních 40 minut koncertu pršelo, ale to v žádném případě neodradilo fanoušky od sledování a podpory svých idolů.

„Oldies ale Goldies“, playlist koncertu se skládal nejen ze skladeb z posledního alba „Spirit“ , ale zaznělo z  něj „Going backwards“,Where’s the revolution“, „Poison heart“, „So much love“. Nicméně, velký úspěch měly klasické hity Depeche Mode, které jsou známé po celém světě, jako jsou: „World in my eyes“, „Everything counts“, „Enjoy the Silence“, „Walking in my shoes“, celou show zakončilo „Personal Jesus“.

[foogallery id=“2733″]

 

 

zdroj: http://adevarul.ro/locale/cluj-napoca/video-concert-depeche-mode-cluj-40000-fani-i-au-cantat-la-ani-martin-gore-1_597520bd5ab6550cb86c772f/index.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.