Pátek byl na turnaji v Praze ve znamení mužského a ženského čtvrtfinále ve dvouhrách

Pátek byl na turnaji v Praze ve znamení mužského a ženského čtvrtfinále ve dvouhrách

Do semifinále postupují: Adam Pavlásek, který v rize českém souboji porazil Zdeňka Koláře a to 6:2 a 7:6, dále postupuje Yannick Maden (GER) po napínavém a dramatickém boji Romana Saflullina (RUS) a to 6:4, 2:6 a 6:4.

Třetím postupujícím je Joao Domingues (POR), který porazil Jurije Rodionova (AUT) 6:4 a 6:2. Posledním semifinalistou je Martin Andrej (SVK), který porazil německého tenistu Tobiase Kamkeho 6:3, 2:6 a 6:1, zápas trval přes dvě hodiny.

Z ženské části IFT turnaje postupují ze čtvrtfinále : Markéta Vondrušová (CZE), která porazila slovenskou hráčku 6:3, 3:6 a 6:3 – tuhý boj s ohromnou únavou na konci zápasu. Další postupující hráčkou do semifinále je Karolína Muchová (CZE), která porazila ukrajinskou hráčku Dayanu Yastremskou 7:6 a 6:1. Třetí postupující do semifinále je Denisa Allertová (CZE), která porazila také ukrajinskou hráčku Anhelinu Kalininu 6:0, 6:3. Poslední semifinalistkou je Camilla Rosatelo (ITA), porazila švýcarskou hráčku Amru Sadiković 7:6, 6:7 a 6:2, jednalo se o pohledný a dramatický zápas.

Ze semifinále čtyřhry mužů postupují do finále Jan Šátral (CZE) + Samuel Tristan Weissborn (AUT), porazili dvojici Zdeněk Kolář (CZE) + Panfil Grzegorz (POL) 7:6, 6:2. druhou semifinálovou dvojici tvoří Vít Kopřiva (CZE) + Robin Staněk (CZE), kteří porazili dvojici Alessandro Motti (ITA) + Stephane Robert (Fra) 2:6, 6:2 a 10:3.

Ze semifinále čtyřhry žen postupují do finále Mihaela Buzarnescu (ROU) + Alona Fomina (UKR), které porazily dvojici Denisa Allertová (CZE) + Petra Krejsová(CZE) a to 1:6, 7:6 a 12:10, opět tuhý a ve druhém setu a supertiebreaku vyrovnaný tenis, zápas trval jeden a půl hodiny. Druhovou finálovou dvojici tvoří Anastasia Potapová (RUS) + Dayana Yastremaska (UKR), které porazily dvojici Anastasia Pribylová (RUS) + Anastasia Zaryčka (CZE) a to 6:0, 3:6 a 12:10.

Do závěrečných bojů v turnaji se dostalo hodně českých hráčů, držíme jim palce !!!

[foogallery id=“2896″]

Rozpis zápasů zítřejšího dne :

Můžete zanechat svůj komentář: