Musím být platnější pro tým

V neděli si připsal první start v rudém dresu v základní sestavě a po čtvrt hodině hry vybojoval penaltu pro svůj tým. Ačkoli si užíval atmosféru, stejně jako všichni sparťané, i Tal Ben Chaim byl po zápase zklamaný ze ztráty bodů. Nyní věří, že tým předvede mnohem lepší výkon a zajistí si postup do další fáze Evropské ligy.

„Je skvělé být hráčem Sparty. První zápas proti Bohemians jsme hráli dobře v prvním poločase, byla skvělá atmosféra a fanoušci zaslouží poděkování, jak mě přijali. Všichni ale víme, že jsme inkasovali gól v závěru, nevyhráli jsme a remíza 1:1 nebyl výsledek, jaký jsme chtěli,“ uvedl Chaim.

„O tom, jestli budu hrát a případně jak dlouho budu hrát, rozhoduje trenér. Moje zranění ale je za mnou a nemám žádné problémy. V tuhle chvíli musím pracovat na tom, abych se dostal do co nejlepší zápasové kondice co nejdříve. Chci se dostat do optimální formy, k čemuž mi pomáhají i tréninky,“ prohlásil izraelský ofenzivní fotbalista.

Trenér Stramaccioni po zápase s Bohemians hodnotil výkon Ben Chaima na padesát, šedesát procent. „Byl to od trenéra kompliment. Necítím se ani na těch padesát procent. Proti Bohemians to byl průměrný výkon, jsem si jistý, že až budu v top formě, tak to všem ukážu a budu podávat mnohem lepší výkony,“ pokračoval Ben Chaim.

„Fotbal je jednoduchá hra. Prohráli jsme 0:2. Nehráli jsme, jak jsme chtěli a prohráli. V odvetě musíme naopak hrát tak, jak chceme, vstřelit góly a postoupit do další fáze. V prvním zápasem jsme neviděli v zápase takovou Spartu, jako chceme vidět. K tomu musím přispět i já,“ uvedl Tal.

„Musíme být silnější, agresivnější, vyhrávat všechny souboje…je těžké odpovědět na to, co zlepšit. Musíme zkrátka hrát lépe a zlepšit se po všech stránkách,“ řekl Tal na dotaz, co musí Sparty zlepšit do odvety.

„Jsem si jistý, že trenéři viděli několikrát zpětně první zápas v Bělehradu a připraví nás i na základě toho na odvetu, ve které nesmíme dělat chyby. Věřím, že se všechny změny projeví. Všichni věříme, že můžeme uspět, i když jsme prohráli první zápas. Je hezké, že jsem byl u obratu před dvěma roky proti Plzni, ale na to nemyslím, to nehraje roli a zítra musíme všichni bojovat o postup,“ dodal Ben Chaim.

zdroj: http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/a-tym/musim-byt-platnejsi-pro-tym-18564.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.