Středeční den na PrivatBanka Open 2017 Bratislava

Stále sledujeme cestu hráčů Filipa Dudy (CZE), Lukáše Vejvary (CZE) a slovenského hráče Michala Marka a jak se jim dařilo můžete posoudit z níže uvedených řádků.

Michal Marek nám sdělil.

Dnes jste ve třetím kolem podlehl českému hráči Davidemu Poljakovi a to v poměru 7:5,:2. Jak hodnotíte zápas a svůj výkon, co chybělo k tomu, aby bylo vše jinak?

Svůj výkon hodnotím určitě dobře, v 1. setu jsem měl za stavu 5:3 servis, ale nedotáhl jsem to to úspěšného konce. David hrál velmi dobře, zejména v koncovce a 2. set si už udržel a já jsem už odešel trochu kondičně“.

Jak vnímáte zítřejší zápas čtyřhry

Tak soupeř je kvalitní, ale dáme do toho určitě všechno a těšíme se“

Opravdu si ukončení tenisové kariéry nerozmyslíte ?

Jsem rozhodnutý na 100%, ale člověk nikdy neví co ho ještě čeká“.

Filip Duda nám odpověděl.

Filipe dnes jste porazil českého protihráče Pavla Nejedlého a to v poměru 2:6,6:2 a 6:1, co říci k zápasu ?

K zápasu bych řekl , že Pavel na mě naskočil , hrál skvělou a rychlou hru , já jsem byl u všeho později a než sem se rozkoukal tak už jsem prohrával 0/5 . Možná to bylo ovlivněno tím že jsme na zápas čekali celý den , ale to je samozřejmě pro oba stejné . Bylo pro mě už těžké hledat síly , ale bojoval jsem o každý míč až do konce . Ve druhém setu jsem skvěle začal , hned jsem prolomil Pavlův servis a šel jsem do vedení . Set jsem poté dopodával a ve třetí sadě jsem hrál solidní s bezchybný tenis podpořený skvělým servisem .“

Jak těžký bude pro Vás další soupeř ?

Abych řekl pravdu tak vůbec netuším , jelikož jsme se na okruhu nikdy nepotkali . Ale věřím , že to bude dobrý zápas z mojí strany a já půjdu na kurt určitě vyhrát a podám svůj nejlepší výkon“.

Dlužno dodat, že protihráčem Filipa Dudy v zítřejším zápasu bude slovinský hráč Mike Urbanija.

Vyjádření Lukáše Vejvary v níže uvedeném videu.