Čtvrtek na tenisovém turnaji PrivatBanka Open 2017 v Bratislavě

Čtvrtek na tenisovém turnaji PrivatBanka Open 2017 v Bratislavě

Z námi sledovaných hráčů na turnaji zbyli pro dnešní den Filip Duda (CZE) a Michal Marko (SVK). Filip bojoval ve dvouhře a Michal ve čtyřhře a jak se jim dařilo se dozvíte s níže uvedených řádků.

Filipe na celém turnaji v Bratislavě jste zanechal skvělý dojem, co stojí za vaší dnešní porážkou?

Měl jsem skvěle rozehraný zápas , ale za stavu 6/3 a 2/1 sem se dokluzoval k balónku zvrknul jsem si kotník a natáhl jsem si nějaký úpon na stehně . Už do zápasu jsem vstupoval s takovou menší bolestí . Zkrátka už toho na mě bylo hodně za posledních pár dní . Potom na začátku třetí sady jsem dobíhal kraťas a pro mojí smůlu jsem si nohu poranil ještě více . Po zbytek setu soupeř využil mého zranění a hrál chytře a já už jsem v podstatě zápas jenom dohrál . Nerad něco vzdávám , takže jsem se pokoušel bojovat až do konce , ale bohužel to bylo nad moje síly . Celkově jsem s turnajem spokojený a myslím že na sebe můžu být hrdý , i s tím přesunem to bylo velice náročné a já jsem to zvládl , takže turnaj hodnotím pozitivně „.

Co vás čeká v dalších dnech? Kam vás povedou další tenisové cesty?

Takže teď se budeme pokoušet co nejrychleji dát nohu do pořádku a zregenerovat . Když bude všechno v pořádku , tak bych se měl představit 21. srpna V Rumunsku“.

Dlužno dodat, že Filip Duda Podlehl slovinskému hráči Mike Urbanijovi a to v poměru 3:6, 6:3 a 6:1.

 

Dnešní výsledky:

Zítřejší rozpis zápasů:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.