Mladší dorostenky: soustředění ve Zbraslavicích

Mladší dorostenky: soustředění ve Zbraslavicích

Mladší dorostenky se vydaly s novým trenérským štábem na své první soustředění do Zbraslavic u Kutné Hory. Zde nalezly výborné podmínky pro nabírání kondice a vylepšení herních dovedností.

V pátek hned po příjezdu čekal na holky náročný trénink v písku. Do něj se zapojil i jeden z trenérů Petr Puč a šel velmi dobrým příkladem. Po večeři následovalo posilování a regenerace, která probíhala ve zdejším tréninku prakticky po každé tréninkové jednotce.

Sobotu začal výklus v přilehlém lese, po snídani se trenéři zaměřili na silová cvičení a tréninkovou jednotku uzavřela střelba. Po regeneraci, obědě a krátkém volnu byl herní trénink se soutěžemi. Večer přišlo na řadu tmelení kolektivu a opékání buřtů. Zpěv a tanec u ohně jistě ocenili všichni, kdo jej slyšeli… Bohužel ani zde jsme se nevyhnuli krádeži, přišli jsme o jeden opečený buřt, který z nenadání zmizel i s táckem. Tato ztráta pokazila jinak velice povedený večer.

Poslední den začal trénink na hřišti, kde zejména brankářky dostávaly pěkně do těla. Po závěrečném obědě přišla na řadu odměna v podobě fotbálku a soustředění bylo u konce.

zdroj: http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/zeny/mladsi-dorostenky-soustredeni-ve-zbraslavicich-18612.html

Můžete zanechat svůj komentář: