V pondělí v tenisovém klubu Clubul Sportiv Dinamo Brasov bylo odehráno 3. kolo kvalifikace

V pondělí v tenisovém klubu Clubul Sportiv Dinamo Brasov bylo odehráno 3. kolo kvalifikace

3. kolo kvalifikace nabídlo divákům kvalitní podívanou. My jsme opět oslovili českého hráče Filipa Dudu a rumunského hráče Teodora Giusca s prosbou o rozhovor.

Dnes jste odehrál velmi dramatický zápas proti rumunskemu hráči Ioanu Danu Abrudanoci, co rozhodlo o Vašem vítězství?

„Zápas to byl těžký , i díky tomu že mě včera přepadla nějaká lehčí viróza . Měl jsem teplotu , bolelo mě v krku a celkově jsem se cítil hodně slabý . Takže jsem věděl čím delší to bude , tím to bude těžší a taky bylo . Soupeř skvěle servíroval a musel jsem otáčet ze stavu 2/4 a 0/30 ve třetím setu . Naštěstí pro mě se mi to podařilo . Ke konci rozhodlo to , že jsem byl trpělivější a lépe soustředěný „.

Zítra nastupujete s českým hráčem Janem Mertlem,jak těžká dvojice Vás čeká a jaké jsou Vaše ambice na turnaji ve čtyřhře?

„Zítra nastupujeme proti americko pákistánskému páru . Oba hráli slušně , takže to určitě nebude lehké , ale jdeme na kurt na 100% vyhrát . A ambice na tenhle turnaj ve čtyřhře ? Chceme vyhrát 😄 kvalitu na to určitě máme . Když zítra vyhrajeme tak budeme hrát proti dvojici Mergea/Barbu . Což je pro nás výzva i kvůli tomu že jsme s nimi minulý týden prohráli vyrovnaný zápas a také že Florin Mergea patří k nejlepším deblistům na světě“.

Teodor Giusca:

Včera jste nám řekl, že na vás čeká těžký boj proti španělskému hráči, vyhrál jste zcela jednoznačně, co stojím za vaším vítěstvím ?

„Ano, hrál jsem velmi dobře, zůstal jsem v klidu po celý zápas a nakonec jsem vyhrál. Jsem velmi rád, že jsem v hlavní soutěži a doufám, že budu na vítězné vlně pokračovat“.

Víte, kdo je vaším dalším soupeřem a jak vnímáte své šance?

„Ano, hraji proti Vasilovi Antonescu z Rumunska, je 5. nasazený hráč. Bude to velmi těžké utkání, ale dám do toho na kurtu všechno a doufám, že odehraji velký zápas“.

Výsledky 28.08.2017

Rozpis zápasů 29.08.2017

Můžete zanechat svůj komentář: