V Lize mistryň do Řecka

V Lize mistryň do Řecka

V pátek 1. září se vylosovalo úvodní kolo hlavní fáze Ligy mistryň 2017/18. Sparta jako nasazený celek narazí na nenasazený PAOK.

Losu se za Spartu zúčastnil manažer ženského úseku Dušan Žovinec a Martina Pavlová. Sparta dlouho zůstávala v osudí, většina ostatních týmů už své soupeře znala. Nakonec bývalá fotbalistka Nadine Kessler vytáhla míček se jménem PAOK a k ní byl přiřazen ten se jménem Sparty. Úvodní zápas se bude hrát 4. nebo 5. října, odveta o týden později.

PAOK vyhrálo poslední tři ročníky řecké ligy. K tomu také ovládlo i posledních pět ročníků řeckého poháru. Do hlavní fáze letošní Ligy mistryň se muselo prokousat z kvalifikace. V kvalifikační skupině v Sarajevu dokázalo 8:0 porazit lucemburský Bettembourg, 1:0 albánskou Vllazniu a v klíčovém třetím zápase domácí SFK 2000 Sarajevo 3:0. Postoupilo tak z prvního místa.

„S řeckým fotbalem to budou mé vůbec první zkušenosti. S losem jsem spokojená. Není to jeden z těch TOP týmů, které nás mohly potkat, ale to nic neznamená. Na zápas se těším a věřím, že společně s týmem uděláme maximum pro postup. Žádná jiná možnost není,“ říká po losu Pavlína Nepokojová.

zdroj: http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/zeny/v-lize-mistryn-do-recka-18640.html

Můžete zanechat svůj komentář: