Nová role

Nová role

Z hráče funkcionářem. Bývalý sparťanský brankář Jaromír Blažek kývl na nabídku rodícího se projektu futsalové Sparty a stal se jejím marketingovým ředitelem. Spolu se svým hvězdným týmem nyní vyhlíží úterní soutěžní start ligové sezony.

Přestože název jeho pracovní pozice zní „marketingový ředitel“, má Blažek vzhledem k velikosti klubu na starosti mnohem více oblastí.

„Připadám si jako holka pro všechno. Dělám všechno, co je potřeba. Hlavní pro mě je shánět pro klub partnery,“ vysvětluje Blažek.

„Naštěstí nejsem kancelářská krysa, snažím se být hodně v pohybu, navíc té práce na začátku sezony je tolik, že se člověk nezastaví. Učím se za běhu, třeba včera jsem si udělal krásnou tabulku v Excelu,“ směje se Blažek.

„Chtěli jsme futsalovou Spartu přebudovat a posunout ji na úroveň značky Sparta. Jarda je člověk, který nás k tomu nastartoval, a bez jeho angažmá by nám to šlo pomaleji. Nastartovali jsme novou éru sparťanského futsalu a myslím, že jsme na dobré cestě,“ dodává nový trenér futsalistů v rudém, Beni Simitči, který Spartu posílil v rámci velkých letních změn v kádru.

Spartu totiž vedle trenéra posílila celá řada hvězd – albánský reprezentant Brahimi, hráč ázerbájdžánského národního týmu Amadeu, český reprezentant Michal Belej a spousta dalších. Jednoznačně největší hvězdou v kádru Sparty je Brazilec Wilde, dvojnásobný mistr světa a dvojnásobný vítěz UEFA Futsal Cupu s Barcelonou.

Futsalová Sparta bezpochyby stojí na prahu nové éry a cílem pro právě začínající sezonu je jednoznačně mistrovský titul.

„Trenér má ode mě zadání, abychom dávali hodně gólů. Aby se lidi bavili. Když máme v kádru sedm Brazilců, aby něco viděli. Řekl jsem mu také, že se nebudeme bavit o druhých místech,“ vyhlašuje před novou sezonou Jaromír Blažek.

Futsalová Sparta do nové ligové sezony vstoupí v úterý 5. září. Ve 20:30 v Areně Sparta na Podvinném mlýně přivítá Plzeň a držitelé fotbalové permanentky mají vstup zadarmo. Více informací zde.

zdroj: http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/ostatni/nova-role-18644.html

Můžete zanechat svůj komentář: