Rosova dětská tiskovka

Rosova dětská tiskovka

Tiskové konference patří k tradičním povinnostem fotbalistů – a nejen těch sparťanských. Někteří hráči si se zástupci medií přijdou popovídat rádi, jiní zase tiskovky nevyhledávají. Jenže když místo novinářů zasednou v tiskovém středisku nejmenší sparťanští fanoušci, můžete si být jisti, že bude o zábavu postaráno.

Téměř před rokem se se členy KIDS Clubu a TEENS Clubu sešli Václav Kadlec, Lukáš Vácha a David Holoubek (video ZDE), letos na otázky mladých fanoušků odpovídal ve velkém tiskovém centru GENERALI Areny Tomáš Rosický.

Řeč přišla na Rosovy fotbalové začátky, angažmá v Dortmundu, Arsenalu i reprezentaci, nebo Tomášovo současné působení na Letné. A protože Tomáš v týdnu oslavil své 37. narozeniny, obdržel od návštěvníků dětské tiskovky i dort s číslem 10, které ve Spartě obléká.

Na to nejlepší z tiskové konference se můžete podívat ve videu SpartaTV níže. A pokud se dalších unikátních akcí KIDS ClubuTEENS Clubu chcete účastnit se svými ratolestmi i vy, není nic snazšího, než se stát členem!

zdroj: http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/ostatni/rosova-detska-tiskovka-18740.html