Tenisový německý challenger Wolffkran Open 2017

Tenisový německý challenger Wolffkran Open 2017

Včera začalo první kvalifikační kolo WOLFFKRAN OPEN. Proběhlo celkem 16 zápasů, jehož se zúčastnilo také mnoho mladých německých hráčů.

Na pořadu dne byl například souboj mezi dvěma bratry Lemstrem Svenem (16 let) a Kaiem (18 let), jasným vítězem se stal starší ze dvou bratrů. Sebastian Prechtel soupeřil s Alejandrem Davidovičem Fokinem  – současným šampiónem juniorů Wimbledonu. Prechte bojoval statečně celý zápas, ale skončil poražen ve dvou sadách. S Tobiasem Simonem, Pascalem Meisem a Sami Reinweinem bojují další tři Němci ve druhém kole kvalifikace o postup do finále kvalifikace .

Na turnaji se po skvělých úspěších na francouzském futures turnaji a uzbeckém challengeru představí také český hráč Marek Jalovic, toho čeká dnes zápas Yannickem Hafmannem (GER), který je třetím nasazeným hráčem.

Vyjádření Marka Jaloviece k zápasu: „Minulý rok jsem s tímto hráčem hrál a kužel jsem zápas prohrál. Hafmannen má leto výbornou sezónu, byl dokonce ve finále jednoho turnaje ATP. Do zápasu půjdu s pokorou a budu chtít odvést co nejlepší výkon“.