Začal tenisový tunaj ITF v Jablonci nad Nisou

Dnes začalo první kolo kvalifikace turnaje ITF v Jablonici nad Nisou. Celý den přinesl dle pořadatelů pěkný tenis již v samotném úvodu turnaje a také zajímavé i nečekané výsledky. Nám se několik hráčů podařilo oslovit s prosbou o rozhovor.

Filip Duda (CZE) :

Filipe dnes jste na turnaji ITF v Jablonici nad Nisou v prvním kvalifikačním kole porazil českéhoé protihráče Antonína Štěpánka a to v poměru 6:3, 6:3, jak hodnotíte svůj výkon a co rozhodlo o vašem vítězsví?

„Tak svůj výkon určitě kladně , skvěle jsem servíroval a podařilo se mi 3x prolomit soupeřovo podání a jemu se to nepovedlo ani jednou a to určitě rozhodlo“.

Jak hodnotíte tenisové zazemí?

Tenisové zázemí hodnotím kladně , je tady vše co tenista potřebuje . Velká šatna , posilovna a restaurace“.

Jaké máte v turnaji ambice ?

V turnaji mám ambice určitě nejvyšší , myslím si že mi tenhle povrch může více vyhovovat i do dalších zápasů . Tak uvidíme , nejdříve se zítra potřebuji kvalifikovat 😄„.

Adam Majchrowicz (POL) :

Dnes jste na turnaji ITF v Jablonci nad Nisou porazil v prvním kvalifikačním kole Adamu Vrbu (CZE), 6: 2 a 7: 5, jak hodnotíte tento zápas a váš výkon?

Nehrál jsem na turnaji  již dva měsíce. Překvapuje mě, jak jsem dnes po přestávce hrál. Na začátku jsem čekal, že můj soupeř bude lépší, podařilo se mi ovládnout míček a údery.  Return/receive byl dnes dobrým klíčem“.

Tomáš Jiroušek (CZE) :

Dnes jste na turnaji ITF v Jablonci na Nisou porazil v poměru 6:3,6:4 českého protihráče Patrika Obala, co stálo za vaším vítězstvím a jak hodnotíte svůj výkon?

Po 15-ti měsíčním zranění 2 měsíce trénuju, takže jsem hodně rád. Podle mě jsem slušně podával a odzadu jsem většinu výměn vyhrál“.