Středa na tenisovém turnaji ITF v Opavě

Středa na tenisovém turnaji ITF v Opavě

Úvodní kolo turnaje ITF v Opavě přineslo spoustu zajímavých zápasů a momentů v nich, pojďme se na to blíže podívat.

David Juráš (SVK)

Dnes jste v prvním kole na turnaji Opavě prazil polského hráče Macieje Smolu a to v poměru 7:6,6:1. Jak lze zhodnotit zápas a váš výkon?

„Byl to dobrý zápas, který se lámal v koncovce prvního setu, který jsem nakonec získla na svojí stranu. Ve druhém setu to pro mě bylo už trošku jednodušší. Důležitý bylo moment za stavu 4:5, potom jsem se cítil už na kurtu lépe a sebevědoměji a to jistě rozhodlo“.

Marek Jaloviec (CZE)

Marku v úvodním kole turnaje v Opavě jste porazil slovenského hráče Andreje Glvače a to v poměru 6:1,6:2. Dle skóre šlo o jednoznačnou záležitost, je to tak? Jak hodnotíte svůj výkon?

„Nepustil jsem soupeře u svého servisu skoro k ničemu a podařilo se mi ho párkrát breaknout. Výkon na první kolo byl dobrý“.

Patrik Obal (SVK)

Dnes jste v prvním kole turnaje ITF v Opavě odehrál velmi těžký zápas proti polskému hráči Karolu Drzewiekim, bohužel jste v něm podlehl v poměru 6:7.4:6. Moc nechybělo a mohlo být vše jinak. Jak hodnotíte utkání a co rozhodlo o tom, že se vítězství přiklonilo na stranu polského hráče?

„Mám už delší dobu problém s ramenem, když hodně servíruji, tak mi přestává švihat ruka při forhendu a strašně mě to v tomto utkání bolelo už od začátku, tak jsem se za stavu 2:3 bez brejku nechal ošetřit. Nebyl to špatný zápas, měl jsem občas pocit, že jsem lepším hráčem, ale v důležitých momentech jsem ztratil koncentraci a soupeř toho využil a zaslouženě vyhrál“,.

Kam povedou vaše další tenisové kroky?

„Další turnaj, kterého se budu zúčastňovat je v Říčanech, chtěl jsem se zúčastnit turnaje Slovak Open, ale ruka mi to nedovolí“.