Turnaj ITF opět na naší půdě a tentokrát v Milovicích

Turnaj ITF opět na naší půdě a tentokrát v Milovicích

Filip Duda (CZE)

Filipe právě se zúčastňujete turnaje ITF MIlovice v ČR, ve finále kvalifikace jste porazil německého hráče Leona Hoelevera a to poměrně snadno v poměru 6:2,6:1. Byl to opravdu jednoduchý zápas ?

„Jednoduché to nebylo , ale zvládl jsem to dobře . Soupeř hrál solidně a nekazil , ale já jsem si to dobře dohrával a chodil si pro míče na síť“.

Jak vnímáte tenisové zázemí v Milovicích?

„Zázemí je dobré , hezká hala . Povrch je také dobrý , takže zázemí určitě hodnotím kladně“.

Johann Willems (GER)

Dnes jste v Milovicích ve finále kvalifikace porazil českého hráče Lukáše Vejvaru a to v poměru 7:5, 6:1. Jak hodnotíte zápas a svůj výkon?

„Dnes jsem byl se svou hrou a výkonem spokojený, myslím si, že jsem hrál dobře“.

Jak se vám líbí tenisové zázemí v Milovicích ?

„Zázemí je zde pěkné a jsem spokojen maximálně“.

Jonáš Forejtek (CZE)

Jonáši na turnaji ITF v Milocicích vám patří Divoká Karta, ve finále kvalifikace jste porazil polského hráče Lukasze Kozielskieho v poměru 6:3,6:3. Jak těžké bylo toto utkání? 

„Dneska utkání bylo lehčí než včera. Včera jsem hrál také s Polákem 7:6(5) 6:4. Dneska v utkání jsem nehrál úplně nejlépe, ale důležité je, že jsem vyhrál. Dělal jsem dneska hodně chyb, ale v rozhodujících chvílích to bylo lepší.“

Zítra vás čeká velmi náročný hráč Jan Šátral co lze říci k zítřejšímu zápasu?

„Zítra to bude určitě těžké, ale nechám tam všechno. Soupeře jsem mockrát neviděl hrát naživo, ale vím přibližně co hraje od hráčů. Takže se na zítra připravím a půjdu do toho“.

Marek Řeháček (CZE)

Marku dnes jste na turnaji ITF v Milovicích ve finále kvalifikace porazil českého hráče Antonína Štěpánka a to v poměru 6:4,6:0. Jak těžký byl zápas a jak hodnotíte svůj výkon?

„Očekával jsem, že zápas bude mnohem náročnější. V prvním setu jsme do stavu 3:2 oba dobře servírovali, pak jsem prolomil soupeřovo podání na 4:2, ale v zápětí jsme ztratil svůj servis. Za stavu 5:4 soupeř na svojem podání dal dvě dvojchyby čímž mi zisk prvního setu značně ulehčil. V druhém setu jsem zlepšil svoji hru, více jsem si věřil. Soupeř udělal pár lehkých chyb a proto byl výsledek druhé sady 6:0“.

Zítra hrajete proti izraelskému hráči Igoru Smilanskému, jak těžký zápas očekáváte a s čím do něj jdete?

„Zítra bude zápas určitě o dost těžší než s Antonínem, ale když předvedu dobrý výkon tak soupeře můžu minimálně potrápit. Předpokládám, že zápas bude o servisu. Určitě půjdu do zápasu jako vždy naplno a uvidím, co mi to přinese“.