Začala hlavní soutež tenisového turnaje ITF v Milovicích

Začala hlavní soutež tenisového turnaje ITF v Milovicích

Filip Duda (CZE)

Filipe dnes jste v úvodním kole turnaje v Milovicích podlehl německému hráči Elamaru Ejupocici 4:6 a 4:6. Co stálo za vítězstvím vašeho soupeře. Kam vás dále povedou tenisové kroky?

Dnes mě bohužel trochu zradil servis a tam byl určitě největší rozdíl . Neměl jsem zase tak velké procento prvního servisu jak bych potřeboval a pak se na mém servisu hrálo , kdežto na soupeřovo moc ne . Skvěle servíroval , pomáhal si přímými body a tam byl určitě dnes největší rozdíl . V každém setu jsem si jednou prohrál servis a soupeř to potrestal. Tak zítra nastoupím ve čtyřhře s Michalem Konečným a potom se budu připravovat na další turnaj v Říčanech „.

Jonáš Forejtek (CZE)

Jonáši dnes jste v úvodním kole narazil na velmi těžkého protihráče a to Jana Šátrala, kterému jste podlehl v poměru 2:6,0:6. Jak těžké bylo utkání? Co vám dala hra proti takto zkušenému hráči? Na čem vy sám víte, že je zapotřebí zapracovat? Kam vás povedou vaše další tenisové kroky?

„Dobrý den, utkání bylo těžké, protože soupeř hrál hodně dobře. Ze začátku dělal trochu více chyb, ale potom už skoro nekazil. Hlavně hodně dobře podával a returnoval. Určitě je to velká zkušenost a musím zapracovat na servise a returnu. Další turnaj jedu juniorský U18 a to s reprezentací na Floridu na Eddie herr a Orange bowl, což se hraje na zelené antuce“.

Marek Jaloviec (CZE)

Marku dnes jste v poměrně divokém zápase porazil českého protihráče Davida Poljaka. Jak lze tento zápas zhodnotit co rozhodlo o vašem vítězství?

„Ano zápas byl divoký. Známe se dobře občas spolu trénujeme. Dnes jsem hrál špatně ale možná díky sebevědomí z poslední doby jsem ten zápas otočil“.