Druhé kolo na turnaji ITF v Milovicích

Druhé kolo na turnaji ITF v Milovicích

Filip Duda (CZE)

Dnes jste se svým spoluhráčem Michalem Konečným výborně zvládli zápas ve čtyřhře a zvítězili jste nad dvojicí z Polska Jakub Grzegorczyk a Lukasz Kozielski v poměru 4:6,6:1 a 10:4. Co stojí za Vaším vítězstvím a co lze říci k výkonu?

„Tak k zápasu mohu říci to , že sme to čekali o trochu lehčí . Zejména já , jak jsem čekal na kurtech celý den , tak jsem byl v prvním setu takový ospalý a celkově pomalejší . Od druhého setu jsme se ale zlepšili a zaslouženě vyhráli“ .

Jak těžcí jsou vaší zítřejší protihráči z Česka Robin Staněk a Matěj Vocel? 

„Zítřejší zápas bude určitě velmi náročný , kluci hrajou výborně a já se na zápas velice těším , ale určitě půjdeme na kurt s tím že jdeme vyhrát a podat nejlepší výkon“.

Marek Jaloviec (CZE)

Marku dnes jste v náročném zápase druhého kola turnaje ITF v Milovicích porazil německého hráče, co lze říci k zápasu a vašemu výkonu? 

„Zápas byl o5 vybojovaný. Možná jsem si to zbytečné zkomplikoval v druhém setu měl jsem tam lehčí výpadek. Ale jsem rád že jsem to vybojoval“.

Zítra Vás čeká v osmifinále další německý hráč, tentokrát Elmar Ejupovic, máte nějako osobní tenisovou zkušenost s tímto hráčem? Jaký druh tenisu očekáváte?

„Zítřejší soupeř hraje velice agresivně. Musím určitě předvést lepší výkon než doposud“.