Český tenista Marek Jaloviec ovládl další turnaj ITF v Česku, tentokrát v Milovicích

Český tenista Marek Jaloviec ovládl další turnaj ITF v Česku, tentokrát v Milovicích

Marek Jaloviec (CZE)

Marku vaše vynikající výkony za poslední dobu jste zúročil ve vítězném finále proti českému protihráči Janu Šátralovi a to v poměru 6:3 a 6:4. Jaká byla vaše cesta turnajem? Jak hodnotíte svůj výkon na turnaji? Co lze říci k finálovému zápasu?

„Cesta turnaje byla obtížná,i když jsem se necítil ve své kůži první 2 kola tak jsem to vybojoval a pak šel můj výkon každým zápasem nahoru. Pořád tomu nedokážu uvěřit ze jsem vyhrál dva turnaje za sebou,je to pro mě neskutečné. Další kroky povedou asi do Říčan a pak na challenger do Itálie dle mého zdravotního stavu“.

Filip Duda (CZE)

Filipe se svým spoluhráčem Michalem Konečným, jste ve čtyřhře ve velkém boji podlehli dvojici Marek Gengel a Szymon Walkow  v supertiebreaku. Co lze říci k zápasu, výkonu vaší dvojice?

„Zápas to byl velice těžký , soupeři hráli skvěle . Dnes jsme tahali kratší konec . Ve druhém setu přišla pasáž , kterou jsme zvládli a získali tak druhý set , ale v rozhodujícím tiebreaku měli soupeři opět na vrh. Myslím si že celkově jsme odehráli dobrý turnaj , porazili jsme dobré páry a společně s Michalem budeme startovat i příští týden v Říčanech „.

Aktuální umístění Marka Jaloviece na žebříčku ATP: