Další tenisový turnaj z kategorie ITF v Česku, tentokrát v Říčanech

Další tenisový turnaj z kategorie ITF v Česku, tentokrát v Říčanech

Areál Oázy Říčany disponuje velmi kvalitním zázemím pro tenis, v areálu se nachází 8 venkovních antukových kurtů (2 s osvětlením) a 3 kurty v pevné tenisové hale (s australským povrchem Rebound Ace).

Matěj Vocel (CZE)

Matěji dnes jste na turnaji ITF v Říčanech porazil českého protihráče Ondřeje Krsteva 6:4, 6:4. Jak náročný to byl zápas? Co rozhodlo o vašem vítězství?

„Zápas to byl náročný jelikož se známe dlouho a jsme stejně staří. Rozhodoval servis, že jsem si v důležitém momentu pomohl hodně“. 

Tenisové zázemí je to výborné pevná hala se třema kurtama a k tomu ještě krásný areál a všechno kolem“.

Filip Duda (CZE)

Filipe dnes jste ve finále kvalifikace podlehl Tadeáši Paroulkovi v poměru 2:6,3:4, po té byl zápas ukončen. Co se stalo Filipe?

„Už od začátku zápasu mě trápilo tříslo a v průběhu zápasu se to jen horšilo a byl jsem donucen odstoupit . Jsem v péči nejlepších fyzioterapeutů , tak uvidím jak se budu cítit , ale doufám že budu schopen nastoupit „.

Marek Jaloviec (CZE)

Marku zítra nastupujete k úvodnímu kolu v turnaji ITF v Říčanech proti německému hráči Dominiku Boehlerovi. Co lze říci k soupeřovi před zápasem? Jak se vám líbí tenisové zázemí v Říčanech?

Zápas očekávám těžký hrál jsem s jednou a velice vyrovnaně,přijel jsem až večer takže jsem si šel zahrát na hodinu a zvyknout si na povrch který je o něco rychlejší než v Milovicích“.