Začalo úvodní kolo turnaje ITF v Říčanech

Začalo úvodní kolo turnaje ITF v Říčanech

Marek Gengel (CZE)

Marku dnes jste v úvodním kole turnaje v Říčanech porazil ukrajinského hráče Danylo Kalenichenka a to v poměru 7:6,6:2. Jaký byl podle vás zápas? Jak hodnotíte svůj výkon? Jak vám vyhovují kurty, někteří hráči nám sdělili, že se jedná o vskutku velmi rychlý povrch?

Po hodně dlouhé době jsem se cítil na kurtu opravdu dobře a to ve všech ohledech, možná servis by mohl být ještě lepší. Ano povrch je jeden z rychlejších a pro mě přesne tyhle povrchy jsou. Doufám, že navážu na můj dnešní výkon i ve druhém kole“.

Marek Jaloviec (CZE)

Utkání nebylo lehké ale soupeř hrál příjemně takže jsem se adaptoval na podmínky velice rychle. Dobře jsem podával dnes to asi rozhodlo. Povrch zda se být trochu rychlejší ale míče  moc nelítaji takže s tím moc nemůžu souhlasit…jediný co je zvyknout si na světla“.
Matěj Vocel (CZE)
Matěji dnes jste v úvodním kole v Říčanech porazil českého hráče Ondřeje Krstveva 6:3 a 6:3. Co lze říci k zápasu ? Jak hodnotíte svůj výkon?
Bylo to určitě těžké, protože jsme spolu hráli ve finále kvalifikace, ale jsem rád, že jsem vyhrál a podal ještě lepší výkon“.
David Poljak (CZE)
Davide dnes jste v úvodním kole ITF v Říčanech porazil českého hráče Tadeáše Paroulka a to v poměru 6:4,6:4. Jak hodnotíte zápas?
„Zápas byl opravdu velmi dobrý. Soupeř hrál velmi výborný a kvalitní tenis. Naštěstí koncovky jsem zvládl lépe“.