Čtvrtfinále na tenisovém turnaji ITF v Říčanech

Čtvrtfinále na tenisovém turnaji ITF v Říčanech

Marek Gengel (CZE)

Marku dnes jste ve čtvrtfinále ve velmi náročném a vyrovnaném zápase podlehl českému protihráči Michalu Konečnému a to v poměru 7:4,6:4. Co chybělo, aby vše dopadlo jinak? Jak hodnotíte svůj výkon? Co vás čeká v následujících dnech a kde vás opět tenisově uvidíme?

„Ano byl to velice vyrovnaný a náročný zápas. Škoda, že jsem nevyhrál první set kde jsem měl taky setball, ale bohužel to nevyšlo a pak jsem prohrál těsně v tiebreaku. Ve druhým setu za stavu 2:2 jsem se zbytečně nechal rozhodit. rozhodčíma a soupeř mi brejknul a já už to nedokázal zvrátit na moji stranu. Souper hrál dneska na mě velice chytře, spoustu kraťasů a hrál dobře na síti, což mi dělalo dneska problémy. Celkově mě to, ale zase tak nemrzí, že jsem prohrál, protože jsem po dlouhý době začal hrát konečně nějak slušně a těším se na poslední 2 turnaje ve Valmezu a na Neride v Praze“.

Filip Duda (CZE)

Dnes jste Filipe se svým spoluhráčem Michalem Konečným podlehli ve čtvrtfinále ukrajinské dvojici Danylo Kalinichenko a Vitaliy Sachko ve velmi vyrovnaném zápase (6:3,4:6,8:10). Co rozhodlo o vítězství protihráčů? 

„Ani nevím co se stalo a do teď nechápu čím jsme prohráli , jelikož jsme byli ve všem lepší . Bohužel pro nás se to asi špatně sešlo v důležité momenty a prohráli jsme i přesto že jsme vůbec nehráli špatně , ale takový už je tenis“ .

Marek Jaloviec (CZE)

Marku máte za sebou nesmírně náročný zápas, který trval zhruba dvě a půl hodiny. Jak zápas hodnotíte a co váš výkon? Zítra vás v semifinále čeká Michal Konečný, který odehrál též náročný zápas, jeho výhodou však je, že to bylo již v brzkém odpoledni. S čím půjdete do zítřejšího zápasu?

„Byl to dobrý zápas soupeř velice dobře servíroval. První dva sety byly velice vyrovnané a třetí jsem zahrál výborně. Zítra očekávám těžký zápas“.