Semifinále tenisového turnaje ITF v Říčanech

Semifinále tenisového turnaje ITF v Říčanech

Matěj Jaloviec (CZE)

Marku porazil jste českého protihráče Michala Konečného 6:1,6:1 co stálo za tak hladkým vítězstvím? Jistě to je moc dobře, že to takto rychle dopadlo, alespoň máte čas na odpočinek,že? Zítra vás čeká německý hráč Marvin Moeller, který hrál v semifinále o hodinu delší zápas, co lze říci před zítřejším zápasem?

„Výborně jsem držel dnes taktiku a skvěle jsem returnoval, byl to hodně povedený zápas. Jsem nesmírně rád za svoje výsledky a zítra se budu snažit urvat ještě finále. Soupeř je velice těžký sledoval jsem jeho zápasy ale já do toho půjdu na plno zítra a nechám tam všechno“.

Matěj Vocel (CZE)

Matěji dnes jste společně s Michaelem Vrbenským porazil také českou dvojici Petr Nouza a David Škoch a to v poměru 6:3,7:6. Jak těžký to byl zápas? Jak vnímáte šance vaší dvojice do zítřejšího finále proti polským soupeřům?

„Zápas to byl těžký, chytli jsme začátek a pak dotáhli set do vítězného konce . Druhý set rozhodovalo pár míčků. Cítíme se svým parťákem velkou šanci, takže do toho vlítnem a půjdem si pro vítězství“.