Finále turnaje ITF v Říčanech

Finále turnaje ITF v Říčanech

Matěj Vocel (CZE)

Matěji dnes jste se svým spoluhráčem Michaelem Vrbenským podlehli ve finále čtyřhry na tenisovém turnaji ITF v Říčanech a to v poměru 6:3,3:6,8:10. Nechybělo málo a vše mohlo být jinak, je to tak Matěji? Jak hodnotíte svou cestu v turnaji čtyřhry?

Ano je to tak bylo to 8:4 pro nás a v za chvíli 8:10 . Udělali jsme laciné chyby ze které jsme zaplatili, tohle se prostě nesmí stát. Cesta turnajem byla dost těžká už od prvního kola. Ve druhém jsme dokonce odvracovali mečboly , ale když už se človek dostane do finále a je k tomu takhle blízko tak je to škoda a mrzí ho to“.

Marek Jaloviec (CZE)

Marku tak máte hattrick, poslední tři turnaje ITF a vítězství, co na to říkáte? Jak hodnotíte dnešní finálové utkání a svůj výkon? Jak hodnotíte celou svou cestu na turnaji v Říčanech?

Je to opravdu neskutečný,jsem strašně rád za to,ani ve snu jsem něco takového neočekával. Finálové utkání bylo velice nervózní rozhodl první set který jsem opět zvládl líp v koncovce. Nyní jsem na letišti a letím do itálie kde se představím na challengru v Andrii“.