První kolo turnaje ITF ve Valašském Meziříčí

První kolo turnaje ITF ve Valašském Meziříčí

Dan Added (FRA)

Dnes jste v prvním kole turnaje ITF v Česku porazil tamního hráče Tadeáše Paroulka a to 7:6,4:1. Proč zápas skončil dříve? Jak hodnotíte svůj výkon?

„Já vlastně vůbec nevím proč soupeř vzdal, přišlo to tak náhle. nehrál jsem dobře, ale podařilo se mi změnit taktiku a vyhrát tak první sadu. Pak už jsem se snažil směřovat k úspěšnému cíli“.

Matěj Vocel (CZE)

Dnes jste v úvodním kole turnaje porazil polského hráče Grzegorze Panfila a to v poměru 6:3,4:6, 6:1. Utkání trvalo zhruba dvě a čtvrt hodiny a bylo jistě náročné, souhlasíte Matěji? Jak hodnotíte svůj výkon?

„Ano utkání bylo náročné. Můj výkon dneska nebyl jeden z těch dobrých. Ale vybojoval jsem to“.

Filip Duda (CZE)

Filipe dnes jste odehrál divoký a náročný zápas, který připomíhal hru jako na houpačce, souhlasíte? Co stálo za vítězstvím ruského hráče Pavla Kotova 6:3,5:7,7:6?

Souhlasím . Je to velká škoda . Bylo to pro mě trošku smolné , jelikož na soupeřovo mečboly jsem zahrál vždy dobře a když jsem měl ty své tak on 2x dobře zaservíroval a při tom třetím jsem měl největší šanci . Ale backhand který by byl winner skončí 10 cm vedle a pak se to i v tiebreaku sešlo smolně , takže jsem velice zklamaný „.