Osmifinále na tenisovém turnaji ITF ve Valašském Meziříčí

Marek Gengel (CZE)

Marku dnes jste v osmifinále turnaje ve Valaškém Meziříčí porazil českéhgo protihráče Petra Nouzu v poměru 6:4,6:3. Jak hodnotíte toto utkání a svůj výkon?

Dnešní zápas hodnotím určitě nadmíru kladně. Dobře jsem docela servíroval a v důležitých momentech jsem si dokázal servisem pomoct, takže to bylo dneska hodně důležitý. Jinak to byl celkem vyrovananý zápas a rohodnul v každým setu jen jeden brejk.

Dan Added (FRA)

Dane dnes jste podal na tenisové turnaji ve valašském meziříčí fantastický výkon a doslova jste se rval o vítězství, kterého jste po zásluze dosáhl. Jak hodnotíte svůj výkon? a co lze říci k výsledku zápasu kdy jste porazil prvního nasazeného českého hráče Petra Michněva v poměru 7:6,3:6 a 7:6?

„Jsem velmi šťastný, že jsem vyhrál. Ve všech třech setech jsem měl hodně šancí, podařilo se mi zůstat v dobrém psychickém rozpoložení a vybojoval jsem vítězství. Jsem nesmírně šťastný“!

David Poljak (CZE)

Dnes jste ve velmi těžkém zápase ve třech setech porazil českého protihráče Víta Kopřivu. Co rozhodlo o vašem vítězství? Jak vnímáte svůj výkon?

„Byl to skutečně nesmírně vyrovnaný zápas, který jsem zvládl lépe v koncovce a držel mě servis a ve druhém setu jsem se zlepšil s hrou odzadu. Byl to opravdu velmi těžký soupeř“.

Dominik Kellovský (CZE)

Dominiku dnes jste v osmifinále porazil ukrajinského hráče Danyla Kalenichenka 7:6,6:3, zřejmě to byl těžký zápas, že? Jak hodnotíte svůj výkon?

Zápas, nebyl lehký, rozhodovaly opět důlezite stavy, které jsem naštěstí zvládal! Dnes mě držel servit a dobrá hra na síti! Jinak jsem ze svého vykonu nebyl úplně nadšen, nakonec jsem však vyhrál, což je důležité“!