Semifinále dvouhry a finále čtyřhry na tenisovém turnaji ITF ve Valašském Meziříčí

Semifinále dvouhry a finále čtyřhry na tenisovém turnaji ITF ve Valašském Meziříčí

Dan Added (FRA)

Dane na turnaji ve Valašském Meziříčí se vám opravdu daří. Dnes jste podal opět fantastický výkon a po zásluze jste po třech setech porazil českého hráče Marka Gengela. Jak hodnotíte zápas a svůj výkon? Zítra vás čeká ve finále ruský hráč Pavel Kotov, co lze říci před tímto zápasem?

„Děkuji ! Jsem opravdu maximálně šťastný. V prvním setu jsem nehrál vůbec dobře, ale snažil jsem se koncentrovat, abych se v pohodě udržel v utkání. ve druhém setu jsem získal kontrolu nad celým zápasem. Zítra udělám to nejlepší co umím, abych turnaj vyhrál“.

Filip Duda (CZE)

Filipe další turnaj a opět vynikající výsledek ve čtyřhře, ale tentokrát s jiným spoluhráčem, co tomu říkáte? Jak hodnotíte vaší cestu turnajem ve čtyřhře ve Valašském Meziříčí ? Jak hodnotíte dnešní výkon vaší dvojice a kam vás zavedou nyní vaše tenisové kroky?

„Děkuju moc ! Mám obrovskou radost . S Yannasem jsme se dali dohromady úplně náhodou pár dnů před turnajem , takže už to bylo trochu štěstí . Myslím si že nikdo nemůže říct , že jsme vyhráli náhodou , protože se nám podařilo porazit 1. i 2. nasazené a odehráli jsme skvělý turnaj vez ztráty setu. Hrálo se mi s ním velice dobře , je to šikovný hráč . On skvěle returnoval a hrál na síti a myslím si , že jsme se skvěle doplňovali . Teď co nejdříve na vlak a zítra mě čeká zápis do kvalifikace posledního turnaje tady v Česku „.

Marek Gengel (CZE)

Marku semifinále turnaje ITF, jistě velká radost, že? Co rozhodlo o tom, že vás porazil francouzský hráč Dan Added? Kam vás povedou nyní tenisové kroky?

„Dobrý den, jo semifinále určitě super po tom jak jsem třeba hrál špatně před měsícem. Jinak zápas rozhodlo, že jsem pak přestal dobře servírovat ve 2. a 3.setu. Příští týden mě čeká poslední turnaj v Praze na Neridě“.