AC Sparta Praha – Lukáš Juliš: „Chyběl jen gól“

AC Sparta Praha – Lukáš Juliš: „Chyběl jen gól“

Po dlouhé pauze odehrál v sobotu zápas za juniorku proti Bohemians, v pondělí vyrazil do Liverpoolu na dvojzápas s místním týmem a PSV Eindhoven. Útočník Lukáš Juliš odehrál v úterý šedesát minut, v prvním poločase trefil ve velké šanci jen tyč.

„Anglický fotbal mám moc rád, hrálo se na typickém anglickém starém stadionku a navíc proti Liverpoolu, jehož jsem opravdu velký fanoušek, takže jsem rád, že jsem u toho mohl být,“ řekl Lukáš po zápase, který se hrál na stadionu Prenton Park, kde sídlí klub Tranmere Rovers.

„Osobně se mi ale nehrálo moc dobře, protože jsem měl dlouhou pauzu po zranění a navíc jsem hrál v sobotu za juniorku proti Bohemce, tak jsem měl už nohy v medu, ale jsem rád, že jsem vydržel alespoň hodinu,“ pokračoval Lukáš.

„Bohužel jsem dal jen tyčku, to byla moje velká chyba. Kdybych to dal, tak bych byl ještě spokojenější, ale jsem moc rád, že jsme dali na konci gól a vyhráli jsme,“ usmíval se mladý útočník, jenž závěr včetně desetiminutového nastavení sledoval ze střídačky.

„Po tom našem gólu nás podržel Vojta parádními zákroky, ale naštěstí se do žádných větší šancí už nedostali, i když rozhodčí nastavil deset minut. Kluci bojovali fantasticky až do závěrečného konce, pro kluky, kterým je osmnáct to jsou úžasné zkušenosti. Bylo na nich vidět, jak moc chtějí vyhrát a bojovali až do úplného konce. To bylo fantastické,“ dodal Lukáš.

zdroj: http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/mladez/chybel-jen-gol-18892.html